Wojewódzki Sztab Wojskowy w Katowicach

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
10 września 2021
BRĄZ W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZKICH SZTABÓW WOJSKOWYCH W STRZELANIU Z PISTOLETU WOJSKOWEGO
8 września 2021 r. na strzelnicy OSPWL w Wędrzynie przeprowadzone zostały Mistrzostwa Wojewódzkich Sztabów Wojskowych w strzelaniu z pistoletu wojskowego.

W celu promocji sprawności strzeleckiej oraz wyłonienia najlepszych strzelców spośród żołnierzy terenowych organów administracji wojskowej na strzelnicy OSPWL w Wędrzynie odbyły się Mistrzostwa Wojewódzkich Sztabów Wojskowych. Organizatorem zawodów, w których wzięło udział 16 drużyny, był Wojewódzki Sztab Wojskowy w Zielonej Górze.

Podczas rywalizacji najwyższe miejsce na podium zajęli gospodarze, a reprezentacja WSzW w Katowicach zdobyła zespołowo trzecie miejsce.

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA:
I miejsce -  Wojewódzki Sztab Wojskowy w Zielonej Górze (403 pkt)
II miejsce - Wojewódzki Sztab Wojskowy w Opolu (378 pkt)
III miejsce - Wojewódzki Sztab Wojskowy w Katowicach (370 pkt)

Medale, puchary i nagrody wręczyli: przedstawiciel Szefa Zarządu Planowania Użycia Sił Zbrojnych i Szkolenia - P3/P7 SG WP, przedstawiciel Wojewody Lubuskiego, Zastępca Dowódcy 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu oraz Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Zielonej Górze.

Wszystkim uczestnikom mistrzostw gratulujemy celności i życzymy powodzenia na Zawodach o Puchar Szefa SG WP w strzelaniu z pistoletu wojskowego!

Zdjęcia: WSzW w Zielonej Górze, mł. chor. Jakub Kulpiński